borelióza a bolesti kloubů

Diskuze: borelióza a bolesti kloubů

 1. Dobrý den!

  Chtěla bych se zeptat jestli mohou mít bolesti kloubů nějakou souvislost s prodělanou boreliózou. Pokud ano, tak jak dlouho tyto bolesti přetrvávají, případně co se s tím dá dělat. Děkuji za rady!

  Odpovědět
 2. Ahoj Stáňo! Borelióza může mít s bolestmi kloubů určitě souvislost. Asi bys to lépe poznala pokud bys byla zároveň i celkově unavená – to bývá také jeden z příznaků…

  Odpovědět
 3. Jiříku moc ti děkuji, ale já mám tu boreliózu zaléčenou. Mě jen zajímá, jestli nemá někdo zkušenosti s tím že mám doteď ty bolesti a pokud to souvislost má, tak jak s tím bojovat?

  Odpovědět
 4. Čau, nejsem doktor, ale myslím, že bys měla mít test z krve znovu. Je to moc nebezpečné. I já měl léčenou boreliózu a teprve po roce, když mi bez zjevné příčiny začaly bolesti kloubů, doktor zjistil, že mám boreliózu znovu. Antibiotika jsem nechtěl, ale nakonec jsem je bral hodně dlouho, klouby úplně bez bolesti nejsou, ale je to výrazně lepší. Teď jen doufám, že to zabralo, protože po delší době se to prý moc léčit nedá, dost mne doktor vystrašil.

  Odpovědět

Napsat komentář