Kapačky na bolest zad

Diskuze: Kapačky na bolest zad

 1. Dobrý den, takhle těsně před Vánoci mě zase začaly bolet záda. Posledně mi pomohly až kapačky, ale teď mi je asi nikdo nepředepíše. Nebo ano? Jde to i na pohotovosti? Zatím to není tak hrozný, ale to posledně taky nebylo a nakonec jsem se nemohl hýbat!

  Odpovědět
 2. Kapačky na bolest zad vám vyřeší akutní problém, což je bolest. Nevyřeší ale příčinu! Měl byste se hned v úterý objednat k fyzioterapeutovi…

  Odpovědět
 3. Čau Vladimíre, tak to ti nezávidím. Bolesti zad a kapačky už mám za sebou. Ale tak, jak píše Dušan, pomůže to sice na chvíli od bolesti, ale bolavá záda to trvale nevyléčí. Raději se co nejrychleji objednej na rehabilitaci, někdy jsou objednací lhůty dost dlouhé. Mně tam hodně pomohli. Sice musím doma ještě cvičit co mne naučili, ale nezabere to moc času a není to složité.

  Odpovědět
 4. Ahoj, s kapačkami na bolavá záda mám vlastní zkušenost. Pokud je vaše bolest zad nesnesitelná, tak je to určitě dočasné řešení. Jen bych doporučila v nemocnici zůstat ležet. Já jsem dojížděla denně na polikliniku a to byla pěkná blbost. Během cestování jsem ještě nastydla a celá léčba se o hodně protáhla.

  Odpovědět
 5. Já mám s bolestí zad také trápení. Bolest v bederní páteři se občas objeví, ale niky to není tak hrozné, že bych musel na kapačky do nemocnice. Mám šikovnou fyzioterapeutku a ta mi vždy pomůže. Teda nejdřív mi vyhubuje, protože pozná, že jsem zase nějaký čas necvičil.

  Odpovědět
 6. Zdravím vás Vladimíre, doufám, že vás bolesti zad už netrápí a že jste to zvládl bez kapaček. Já jsem byla nedávno s manželem na rehabilitaci v Benicích a mohu toto pracoviště vřele doporučit. Zkuste se objednat tam, manželovi to telmi pomohlo. Každý den chvíli cvičí a bolesti v zádech má jen minimální. Jestli jste z Prahy, zkuste tam zavolat.

  Odpovědět
 7. KAPACKY NA BOLESTI LEVEHO 1 PRAVEHO OBRATLE ZLOMENINA PO DOPRAVNÍ NEHDE V DĚCTVÍ PROBLEMY NA STAŘÍ KAPACKY AMBULATNÍ VYVOLALI ZVRACENI SNÍŽILA SE DAVKA PO 5 DNECH NESNESITELNÉ BOLESTI KOSTRCE NEMOHU U SE HYBAT A CHODIT SEDACI NERV PŘÍČINU PŘISUZUJI KAPACKÁM OTAZKA JE PŘIČINA ,ŽE TĚLO NEPŘÍJMÁ KAPACKY DĚKUJI Ludmila
  11 UNORA NEJSEM SCHOPNA SE NAHODIT DĚKUJI ZA ODPOVĚD

  Odpovědět
 8. Dobrý den mám bolest zad,kycle a kolene opich nepomáhá a prášky taky ne.můžu si říct lékaři o kopačky nebo mám počkat až sam mi je nabidne.děkuji

  Odpovědět

Napsat komentář