rehabilitace po operaci ramene

Diskuze: rehabilitace po operaci ramene

 1. Dobrý den, maminku čeká operace ramenního kloubu a operatér nám řekl, že si máme zajistit rehabilitaci. Dokázal by mi prosím někdo poradit na koho se obrátit, aby se to rameno správně rozhýbalo a jaké jsou nejvhodnější postupy? Nechci aby mi maminku někde odflákli – znáte to. Předem děkuji za všechny rady!

  Odpovědět
 2. U rehabilitace po operaci ramenního kloubu je nejdůležitější včasné rozpohybování ramene, ale to by vám měl říci i ošetřující lékař nebo fyzioterapeut.

  Odpovědět
 3. Dobrý den, včera to byly dva týdny co jsem po peraci ramene. Potrebuji rameno rozhýbat, tak abych mohl zase normálně fungovat. Kdy můžu začít rameno zatěžovat? Nikdo mi nic neřekl. Děkuji za radu!

  Odpovědět
 4. Dobrý den Milane, pokud potřebujete poradit a jste z Prahy, můžete navštívit naše rehabilitační zařízení Rehasport,Květnového povstání 21, Praha 10-Benice. Přeji pěkný den. M. Marková

  Odpovědět
 5. Měl jsem na operaci kyčle. Po operaci mi doporučili krém Imosteon s kolagenem a kyselinou hyaluronovou. Je dobrý pro zotavení. A teď, když bolí klouby, používám jej.

  Odpovědět

Napsat komentář