Můj přítel mi sdělil problémy se svou sexuální funkcí

Chodíme s přítelem 1,5 roku. Na začátku vztahu měl už nějaké problémy se zdravím mužů, ale nevím o tom moc. Samozřejmě se tehdy styděl a moc o tom nemluvil. Ale teď se to vrátilo a ovlivňuje naše intimní vztahy. Přečetla jsem hodně o tom na internetu, našla jsem hodně recenzí o produktu Viarex. Jsou to tobolky z přírodních složek, které mají podpůrný účinek a pomáhají normalizovat hormonální hladinu. Řekněte, prosím, jestli jste něco slyšely o tomto produktu nebo jestli jej vaši partneři užívali? Budu moc vděčná za odpověď!

Diskuze: Můj přítel mi sdělil problémy se svou sexuální funkcí

  1. Ano, je to dobrý přírodní lék. Ale teď používám kapsle Urosaf. Obsahují chrom, který byl zmíněn ve videu, dále brusinka, kořen kopřivy a unikátní rostlina serenoa, která velmi dobře působí na mužský reprodukční systém. Je mi 47, ale díky Urosafu stále vedu aktivní život a nemám žádné problémy, které se u mužů v tomto věku často vyskytují.

    Odpovědět
  2. Osvědčil se vam nějaký doplněk s obsahem kotvičniku a ženšenu? Teď po něčem takovem koukam a co jsem četl o těchto bylinkach tak to vypada že maji dobre učinky. Klidně budu rad za tipy na nejake dalsi bylinky, nebo jak by se měly spravně kombinovat aby měly opravdu dobry učinek.

    Odpovědět
  3. Jak píšete kotvičník a ženšen sou základ. Já už dlouho beru Predatorus, kde je i šafrán setej a maca peruánská a fakt to funguje dost dobře až mě to na začátku překvapilo. Ze začátku sem to bral pravidelně teď už jen jednu tobolku hodinu před sexem když je potřeba.

    Odpovědět

Napsat komentář